Shop

ПОДЕН ТРАНСФОРМЕР

100.00

Технички податоци за поден Био-СПХ

Изглед: Пирамидална форма, со книжна налепница или со дрвен фурнир (сл. 1 и 2).

Функција: Функцијата на подните Био-СПХ е полусферна и затоа се поставуваат на подот од просторијата, а нивниот ефект е до 6 м во радиус. Нема дејство преку ѕидови, го намалува електричното поле во опсег до 300 МHz. Нема штетно влијание врз животната околина.

Description

Начин на користење:

Начин на употреба: Се поставува на подот од просторијата на видно место без поголеми препречувања од страна на ентериерот како би функционирал непречено во таа просторија сл.2.

Исто така и подни има со облога од природен фурнир

Тежина: 220 гр +/- 10 гр
Големина: 120 х 120 х 135 мм.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПОДЕН ТРАНСФОРМЕР”

Your email address will not be published.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart